על הקבוצה

TGW הקבוצה המובילה בתחום איכות הסביבה בישראל, והיא מורכבת מארבע חברות: שטאנג בניה והנדסה, העוסקת בתכנון ובבניית מתקנים לטיפול במים ובשפכים, תשתיות, הנחת צנרת תת קרקעית ללא חפירה וייצור אנרגיה מתחדשת; השביל הירוק, מתכננת ומבצעת פרויקטים בתחום הנוף, אחזקת גינון, השקיה ושיקום אקולוגי; שטאנג אינטרנשיונל, העוסקת בכל תחומי הקבוצה בחו"ל, ושטאנג אקו העושה שימוש בפסולת חקלאית לייצור אנרגיה   

 Click 

 

מחויבות לעקרונות הקיימות

המחויבות של קבוצת TGW לעקרונות הקיימות באה לידי ביטוי בכמה אופנים:

 

כחברה העוסקת בפיתוח קרקעות אנו מבינים את האחריות שלנו. אנו שואפים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה. אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים במידת האפשר תחת מגבלות תקני האיכות של התקנות המקומיות, אשר אנו מחויבים לקיים, ואנו שואפים לעבוד רק עם ספקים המחויבים להתנהגות הולמת וסביבה. לחברה מדיניות שמירת אנרגיה בכל הקשור לפליטת גזי חממה ואנחנו מחויבים להפחית ככל האפשר את השימוש בכלי רכב של החברה.

 

כל עובדי החברה עוברים הדרכות, וכל מנהל פרויקט צריך להציג תוכנית להפחתת השפעות שליליות על הסביבה במהלך העבודה על הפרויקט שלהם - עליו הוא מתחייב ואליו הוא נמדד.

אנו מאמינים כי חברה מובילה חייבת ליצור את מציאות העתיד. שטאנג בניה והנדסה הינה חברת התשתיות היחידה שהייתה חברה מייסדת במועצה לבנייה ירוקה בישראל, וכעת אנו חברים בוועד המנהל של הארגון, שמוביל כיום את הפיתוח. מתחום הבנייה הירוקה בישראל. המועצה הישראלית היא הסניף המקומי של המועצה העולמית, שהיא המובילה העולמית בתחום הבנייה הירוקה. נציגינו תרמו תרומה משמעותית לפיתוח ועיצוב חזון הארגון ומטרותיו, ולקחו חלק בפיתוח כלי הדירוג הישראלי לבנייה ירוקה, פיתוח הכשרות וקורסים לבנייה ירוקה וקידום רגולציה וחקיקה של בניה ירוקה.

 

מחויבות לבטיחות ואיכות

בטיחות בעבודה

אנו מאמינים כי הבטיחות היא מעל לכל דבר אחר ואנו פועלים כל הזמן לשלב את דרך החשיבה הזו כחלק מהתרבות הניהולית שלנו. עובדינו משתתפים באופן קבוע בהדרכות וקורסי רענון בטיחות, ואנו מעסיקים מנהלי בטיחות כדי לפקח על אכיפת תקנות הבטיחות באתר. שום משימה אינה כה חשובה ושום שירות אינו דחוף כל כך עד שאיננו יכולים להקדיש זמן לביצוע עבודתנו בבטחה כדי למנוע התרחשות של תאונות ופציעות. אנו מחויבים אפוא לספק סביבת עבודה בטוחה לכל עובדינו; אנו מתאמנים ומצפים מכל עובד להעסיק להבין ולקדם את הבטיחות לעצמם ולעובדיהם, לסרב לבצע משימות לא בטוחות, לדווח על כל הסכנות למפקחים שלהם, להשתמש בציוד מגן מתאים ולעקוב אחר נהלי בטיחות קבועים בכל עת

 

איכות הביצועים

המנהלים שלנו מחויבים למדיניות בקרת איכות קפדנית. אנו מחויבים למלא את כל התנאים ולוחות הזמנים עליהם חתמנו ​​כחלק מההסכמים שלנו, ולהשלמת הפרויקטים שלנו תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ולשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלנו. אנו מאמינים שהמרירות באיכות הירודה נותרת הרבה אחרי שנשכחה מתיקות של מחיר נמוך.

 

איכות הציוד

אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ובטכנולוגיות הטובות ביותר הזמינות. הציוד שלנו נבדק ונבדק כל העת על ידי צדדים שלישיים ומוחלף על פי שיקול דעתם הבלעדי.

 

איכות העובדים

אנו משתמשים במערכת בחירת שכירת משאבי אנוש קפדנית, ואנחנו מספקים לעובדים שלנו את ההכשרה הטובה ביותר בכדי להבטיח שהם כשירים מאוד לבצע את המשימות שלהם. מצד שני, אנו מצפים מעובדינו לשאוף למצוינות בעת מילוי תפקידם. עובדים שאינם עומדים בסטנדרטים שלנו משוחררים, בעוד שמי שמצטיין בתפקידו מקודם ונשאר איתנו שנים רבות, תוך שמירה על מסורת של מצוינות.

 

מערכת בקרת איכות

אנו מפעילים מערכת בקרת איכות פנימית, ואנו מיישמים גם את מערכת בקרת האיכות ISO 9001.

הצהרת האתיקה של TGW

בקבוצת TGW מאמינים שהתוצאה לא תמיד מצדיקה את האמצעים. מבחינה זו אנו מחזיקים את עצמנו בסטנדרט אתי גבוה של יושר, אחריות וכבוד. אנו שואפים להחלטות הבאות:

  • שירות לקוחות: לשרת את לקוחותינו בכנות, ביושר, בהדרכה ובאובייקטיביות. אנו נספק לשירותינו יכולת תוך שימוש בטיפול סביר, מיומנות ושקדנות המתאימים לאינטרסים של לקוחותינו.

  • ייצוג כישורים: אנו נקבל רק משימות שלשמן אנו מוסמכים על ידי השכלתנו, הכשרנו, הניסיון המקצועי והמיומנות הטכנית, ואנו נקצה צוות לפרויקטים בהתאם לכישוריהם ובהתאמה לשירותים הניתנים, ואנו רק ייצג לגבי הכישורים שלנו שהם אמיתיים ומדויקים.

  • רווחת הציבור: לא נבחין בביצוע שירותינו על בסיס גזע, דת, מוצא לאומי, גיל, מוגבלות, מין או נטייה מינית. לא נפר ביודעין כל חוק, חוק או תקנה בביצוע השירותים המקצועיים שלנו.

  • תקני העיסוק: אנו נספק את שירותינו באופן התואם את הסטנדרטים הקבועים והמקובלים של המקצוע ועם החוקים והתקנות החלים על העיסוק בו.

  • תחרות הוגנת: אנו נציג את חוויית הפרויקט שלנו במדויק ללקוחות פוטנציאליים ונציע שירותים וצוות שאנו מסוגלים לספק. אנו נפתח את המוניטין המקצועי שלנו על סמך הניסיון הישיר שלנו והשירות הניתן, ואנחנו נעסוק רק בתחרות הוגנת על משימות.

  • ניגודי אינטרסים: אנו נשתדל להימנע מניגודי אינטרסים; ויחשוף קונפליקטים שעלולים לדעתנו לפגוע באובייקטיביות או בשלמות שלנו.

  • שחרור מידע: אנו נאמר אך ורק אמירות, ואנו נשמור על מידע ורישומים חסויים במידת הצורך ונגן על האינטרסים הקנייניים של לקוחותינו ועמיתיהם המקצועיים.

  • פיתוח מקצועי: אנו נמשיך לפתח את הידע המקצועי והמיומנות שלנו ונתרום לקידום המקצוע שלנו על ידי טיפוח מחקר וחינוך ובאמצעות עידודם של מתרגלים עמיתים.
     

פרויקטים מורכבים

שטאנג השלימה פרויקטים רבים ומורכבים מאוד, הכוללים לא רק טיפול ראשוני, משני וטריסי במי שפכים, אלא גם מיזמים רב-פנים ומורכבים כמו מתקן לטיפול בבוצה אנאירובית בשילוב ייצור אנרגיה משותף. כישורי ניהול הפרויקטים שלנו גובשו במשימות הכוללות תכנון, התקנה ובנייה של עבודות אזרחיות כמו בטון, מתכת ופלדה; מעבודות אלקטרו-מכניות, כגון צנרת, משאבות, מחליפי חום, גנרטורים משותפים, מערכות להסרת מימן גופרתי; עבודות מכשור ובקרה חשמליות, מערכות אוורור ומיזוג אוויר, מערכות בקרת ריחות ועוד.

 

עבודות מסוימות דורשות, מלבד מומחיות וניסיון, עבודות יד עדינות ורגעות של הצוותים שלנו, המתמחים בשיקום מתחמים היסטוריים המיועדים לשימור.

מנהיגות טכנולוגית

הגישה של שטאנג לבחירת תהליכים לטיפול בשפכים מבוססת על מחקר מדוקדק של תקני איכות השפכים הנדרשים, זמינות קרקע, פוטנציאל התאוששות עלויות ויכולתם של ארגונים ומוסדות מקומיים להפעיל ולתחזק את המפעלים.

בניגוד לחברות רבות אחרות, שטאנג אינו קשור לסוג טיפול יחיד. הניסיון שלנו מקיף את מרבית סוגי הטכנולוגיות המשמשות לטיפול בשפכים, החל מבוצה מופעלת קונבנציונאלית בכל מקום, ועד מערכות עדכניות ומעודכנות, ביולוגיות רב-שלבי, המפחיתות עודף בוצה ב -90%, באמצעות כורי אצווה רצופים, כורי ביומברנה ועוד.

בין אם נטיעת גאופיטים בשדות יבשים; התקנת מערכת ATAD לטיפול בבוצה - שיטה המבוססת על עיכול אוטומטי-תרופילי, אירובי, המשתמשת בחיידקים כדי לעכל את הבוצה באופן אוטומטי עם אפס כימיקלים ואפס אנרגיה לחימום - או לבנות פתרונות טיפול שלישוניים באמצעות מסנני לחץ ומסנני חול כבידה כדי לספק שפכים המתאימים להשקיה ללא הגבלה, שטאנג נמצא תמיד בחזית ההתקדמות הטכנולוגית של שדותינו.

בבניית מערכות טיפול בוצה אירובית וגם אנאירובית, שחלקן מייצרות אנרגיה (גם חום וגם חשמל), אנו לא רואים שום גבול לשרשרתם הטכנולוגית של המהנדסים ומנהלי הפרויקטים שלנו.