קבוצת TGW

שטאנג

שטאנג

בניה והנדסה

SHTANG INTERNATIONAL

SHTANG INTERNATIONAL

CONSTRUCTION & ENGINEERING

שטאנג אקו

שטאנג אקו

אנרגיה ירוקה

השביל הירוק

השביל הירוק

שיקום נוף

יזמות ובניה

יזמות ובניה

 

על הקבוצה

היא הקבוצה המובילה בתחום איכות הסביבה בישראל, והיא מורכבת מארבע חברות: שטאנג בניה והנדסה, העוסקת בתכנון ובבניית מתקנים לטיפול במים ובשפכים, תשתיות, הנחת צנרת תת קרקעית ללא חפירה וייצור אנרגיה מתחדשת; השביל הירוק, מתכננת ומבצעת פרויקטים בתחום הנוף, אחזקת גינון, השקיה ושיקום אקולוגי; שטאנג אינטרנשיונל, העוסקת בכל תחומי הקבוצה בחו"ל, ושטאנג אקו העושה שימוש בפסולת חקלאית לייצור אנרגיה   

 Click 

 Click 

 Click 

 

חזון

להיות קבוצה עסקית מובילה בטיפול בנושאי איכות הסביבה, שפכים, מים ואנרגיה מתחדשת, היוצרת סביבת חיים בת-קיימא ומתקדמת בעולם, למעננו ולמען הדורות הבאים לעתיד צלול וירוק תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות ועמידה בלוחות הזמנים.

להוות את חוד החנית בחדשנות מתמדת בתחומי הליבה של הקבוצה על מנת לספק מכלול פתרונות לאתגריו של הלקוח ולצרכיו, וזאת החל משלב הייזום, דרך התכנון, עובר בהקמה, ועד התפעול השוטף לאורך שנים.

לקדם ולטפח את המשאב האנושי שהינו הנדבך העיקרי בהנעת החברה, לעורר בו את התשוקה לחדשנות ואת היכולת לקדם מטרות ויכולות חדשות.

הצוות

 

איתי גרינשפן

מנכ"ל השביל הירוק
 

איתי הוא מנכ"ל קבוצת TGW מנוסה ומנהל כספים עם מעל 15 שנות ניסיון בתפקידים פיננסיים שונים בחברות פרטיות וציבוריות. איתי מוביל את קבוצת TGW בכל הנושאים הפיננסיים והכלכליים ומבצע אינספור עסקאות מימון, חשבונאות וחשבונות מס. לפני הצטרפותו ל - TGW, כיהן איתי כבעל בקר ראשי בחברת Zoco וחברות קשורות שלה (CAT ואחרים), שם הוביל את הדוחות המבוקרים של החברה, את קשריה עם הבנקים והוביל למאמץ להגדיר ולפתח תהליכי עבודה ומערכות, תוך התמקדות אמצעי בקרה. איתי מילא תפקידים דומים בתנובה, טיב טעם וחברת רואי החשבון של ליאון אורליצקי. איתי הוא רואה חשבון מוסמך וסיים את לימודיו במכללת רמת גן.

ארנון רגב
מנהל חטיבת הנוף


ארנון מנכ"ל השביל הירוק, התחיל עבודתו בחברה לפני כעשור כמנהל פרויקט ומשם התקדם למנכ"ל החברה, ארנון הנדסאי אדריכלות נוף בהכשרתו וממונה בטיחות למתקני משחק, ארנון בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנוי, הגינון, הפיתוח והשיקום הנופי. 

מירב אליה
מנהלת פיתוח עסקי


מירב החלה את עבודתה בחברה לפני כעשור במחלקת מכרזים משם התקדמה למנהלת לוגיסטיקה והיום מנהלת הפיתוח עסקי בחברת השביל הירוק, מירב בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק וניהול ותואר ראשון במדעי ההתנהגות ניהול וכלכלה.

אורי שבתאי
מנהל פרויקט
הנדסאי בניין
איציק נגר
מנהל עבודה
גנן סוג 1
אייל עמירה
מנהל פרויקט
גנן סוג 1, בטיחות בעבודות גינון, הסדרת בטיחות בתנועה
רמי יפת
מנהל פרויקט
מנהל עבודה בתשתית, גנן סוג 2, חשמלאי מוסמך, חשמלאי מתח גבוה, מפעיל מכונת שטיפה
אבי עזיזי
מנהל פרויקט
גוזם עצי נוי
התקנת דשא סינטטי
ויטלי שוורץ
מנהל פרויקט
גנן סוג 2, מפעיל מערכות השקיה, אחזקה ביצוע ותכנון מערכות השקיה
מור אמסלם
מנהלת מחלקת חוזים והתקשרויות
עורכת דין
דורית צימרמן
חשבות פרויקטים
נועה רצון
חשבות פרויקטים
דרור ארצי
מנהל פרויקט
ניר ראופר
מנהל פרויקט
הנדסאי נוף
יואב חדשי
מנהל פרויקט
שמרית רוקח
רכש
Show More
 

תעודות

Show More

רחוב חבצלת החוף 5, יבנה 8122453, ישראל | info @ green-way.co.il | טלפון: + 972-8-9333305 | פקס: 972-8-9333307