הצוות

הראל גולסט
בעלים ומנכ"ל TGW

 

כמרתוניסט הראל מקפיד לרוץ למרחקים ארוכים גם בעסקים והאתגרים הטמונים בהם.

הוא הקים את חברת השביל הירוק לאחר שהשתחרר משירות צבאי ביחידה מובחרת בדרגת רב סרן ועם השנים הוביל את החברה יחד עם מנהליה ועובדיה המסורים להצלחות רבות בארץ ובעולם.

בשנת 2009 ביצעה הקבוצה מהלך של רכישת חברת שטאנג בניה והנדסה ומחיקתה מהבורסה הישראלית ובמהלך השנים אח"כ הוביל את החברה להישגים מקצועיים רבים בתחומי איכות הסביבה (מים שפכים ואנרגיה מתחדשת)

כיום הראל ממנכ"ל את קבוצת האחזקות ואחראי על חזון הקבוצה ומימוש הפוטנציאל

גיא רגב
בעלים ויו"ר דירקטוריון

 

מלבד תפקידו כיו"ר הדירקטוריון מכהן גיא גם כמנכ"ל קבוצת גאון אחזקות, חברה ציבורית המתמחה במתן פתרונות לניהול, ניטור ובקרה על האספקה וההובלה של מים, גז ונוזל לעירייה, ארגונים תעשייתיים בארץ ובחו"ל. היא גם שותפה בקרן ההון סיכון אקאגרו, המשקיעה בחברות סטארט-אפ בתחומי המים והאנרגיה המתחדשת. בעבר שימש גיא כמנכ"ל שקד גלובל גרופ, חברה פרטית להשקעות בהון שהוקמה במטרה לספק הון ערך מוסף לחברות וטכנולוגיות הקשורות לסביבה, וכסמנכ"ל מסחרי בקבוצת שיכון ובינוי. גיא בעל תואר ראשון במכללה האקדמית אונו, רו"ח בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומנהל עסקים מהמכללה האקדמית רמת גן.

איתי גרינשפן

מנכ"ל השביל הירוק
 

איתי הוא מנכ"ל קבוצת TGW מנוסה ומנהל כספים עם מעל 15 שנות ניסיון בתפקידים פיננסיים שונים בחברות פרטיות וציבוריות. איתי מוביל את קבוצת TGW בכל הנושאים הפיננסיים והכלכליים ומבצע אינספור עסקאות מימון, חשבונאות וחשבונות מס. לפני הצטרפותו ל - TGW, כיהן איתי כבעל בקר ראשי בחברת Zoco וחברות קשורות שלה (CAT ואחרים), שם הוביל את הדוחות המבוקרים של החברה, את קשריה עם הבנקים והוביל למאמץ להגדיר ולפתח תהליכי עבודה ומערכות, תוך התמקדות אמצעי בקרה. איתי מילא תפקידים דומים בתנובה, טיב טעם וחברת רואי החשבון של ליאון אורליצקי. איתי הוא רואה חשבון מוסמך וסיים את לימודיו במכללת רמת גן.

ארנון רגב
מנהל חטיבת הנוף


ארנון מנכ"ל השביל הירוק, התחיל עבודתו בחברה לפני כעשור כמנהל פרויקט ומשם התקדם למנכ"ל החברה, ארנון הנדסאי אדריכלות נוף בהכשרתו וממונה בטיחות למתקני משחק, ארנון בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנוי, הגינון, הפיתוח והשיקום הנופי. 

מירב אליה
מנהלת פיתוח עסקי


מירב החלה את עבודתה בחברה לפני כעשור במחלקת מכרזים משם התקדמה למנהלת לוגיסטיקה והיום מנהלת הפיתוח עסקי בחברת השביל הירוק, מירב בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק וניהול ותואר ראשון במדעי ההתנהגות ניהול וכלכלה.

אורי שבתאי
מנהל פרויקט
הנדסאי בניין
איציק נגר
מנהל עבודה
גנן סוג 1
אייל עמירה
מנהל פרויקט
גנן סוג 1, בטיחות בעבודות גינון, הסדרת בטיחות בתנועה
רמי יפת
מנהל פרויקט
מנהל עבודה בתשתית, גנן סוג 2, חשמלאי מוסמך, חשמלאי מתח גבוה, מפעיל מכונת שטיפה
אבי עזיזי
מנהל פרויקט
גוזם עצי נוי
התקנת דשא סינטטי
מור אמסלם
מנהלת מחלקת חוזים והתקשרויות
עורכת דין
דורית צימרמן
חשבות פרויקטים
נועה רצון
חשבות פרויקטים
דרור ארצי
מנהל פרויקט
ניר ראופר
מנהל פרויקט
הנדסאי נוף
יואב חדשי
מנהל פרויקט
שמרית רוקח
רכש
Show More

5, Havazelet Hahof St., Yavne 8122453, Israel  | info@tgw.co.il | Tel:+972-8-9333305 | Fax:972-8-9333307