5, Havazelet Hahof St., Yavne 8122453, Israel  | mor.b@green-way.co.il | Tel:+972-8-9333305 | Fax: 972-8-9333307

 Click 

 Click 

 Click 

 Click 

מחויבות לעקרונות הקיימות

קבוצת TGW מחוייבת לעקרונות הקיימות ומיישמת אותם במספר דרכים:

כחברה העוסקת בפיתוח קרקעות אנו מבינים את האחריות שלנו לסביבה. אנו שואפים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה. אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים במידת האפשר תחת מגבלות תקני האיכות של התקנות המקומיות, אשר אנו מחויבים לקיים, ואנו שואפים לעבוד רק עם ספקים המחויבים להתנהגות נאותה לסביבה. לחברה מדיניות שימור אנרגיה בנוגע לפליטת גזי החממה ואנו מחויבים לצמצם את השימוש ברכבי החברה ככל האפשר.

כל עובדי החברה עוברים הדרכות, וכל מנהל פרוייקט חייב להציג תוכנית להפחתת השפעות שליליות על הסביבה במהלך העבודה על הפרויקט שלו - אליה הוא מתחייב ועליה הוא נמדד.
אנו מאמינים כי חברה מובילה חייבת ליצור את המציאות של העתיד. שטאנג בניה והנדסה היא חברת התשתית היחידה שהייתה חברה מייסדת במועצה הירוקה לבנייה ירוקה, http://www.ilgbc.org המובילה כיום את תחום הבנייה הירוקה בישראל. המועצה הישראלית היא הסניף המקומי של המועצה העולמית, http://www.worldgbc.org, שהיא המובילה העולמית בתחום הבנייה הירוקה. נציגינו תרמו רבות לפיתוח ולעיצוב החזון והמטרות של הארגון, והשתתפו בפיתוח כלי הדירוג הישראלי לבנייה ירוקה, פיתוח קורסים לבנייה וקידום רגולציה וחקיקה אקולוגית.

 

הצהרת האתיקה של TGW
אנו סבורים שהמטרה אינה תמיד מצדיקה את האמצעים. אי לכך, אנו פועלים ברמה גבוהה של יושרה, אחריות והגינות.

אנו פועלים לפי ההחלטות הבאות:

שירות לקוחות: על מנת לשרת את הלקוחות שלנו ביושר, כנות, ואובייקטיביות, נספק את השירותים שלנו עם יכולת גבוהה, מיומנות של שנים וחריצות, העולים בקנה אחד עם האינטרסים של הלקוחות שלנו.
מצג יכולות: נקבל על עצמנו רק מטלות שעבורן אנו מוסמכים על-ידי השכלתנו, הכשרתנו, ניסיוננו המקצועי וכשירותנו הטכנית, ונקצה את הצוותים לפרויקטים בהתאם לכישוריהם ובהתאם לשירותים שיסופקו. נציג אך ורק כישורים אמיתיים ומדויקים.
אי אפליה: לא נפלה בביצוע השירותים שלנו על בסיס גזע, דת, מוצא, לאום, גיל, מוגבלות, מין או נטייה מינית. לא נעבור ביודעין על כל חוק או תקנה בביצוע השירותים המקצועיים שלנו.
אמות מידה מקצועיות: נספק את השירותים שלנו באופן העולה בקנה אחד עם הסטנדרטים המקובלים של המקצוע ועם החוקים והתקנות השולטים בתחום.
תחרות הוגנת: נציג את הפרוייקטים שלנו באופן מדויק ללקוחותינו הפוטנציאליים ומציעים שירותים וצוותים שאנו מסוגלים לספק. נפתח את המוניטין המקצועי שלנו על בסיס ניסיוננו הישיר ונעסוק בתחרות הוגנת בלבד.
ניגוד עניינים: נשתדל להימנע מניגוד אינטרסים; נמנע מסכסוכים אשר לדעתנו עלולים לפגוע באובייקטיביות שלנו או ביושרה.
שחרור מידע: נצהיר אך ורק הצהרות אמיתיות; נשמור על מידע בסודיות, ונגן על האינטרסים של לקוחותינו ועמיתינו למקצוע.
פיתוח מקצועי: נמשיך לפתח את הידע המקצועי שלנו ואת כישורינו ונתרום לקידום התחומים שלנו על ידי טיפוח מחקר וחינוך.

 

פרויקטים מורכבים

שטאנג ביצעה פרויקטים מורכבים רבים, הכוללים לא רק טיפול ראשוני, שניוני או שלישוני בשפכים, אלא גם פרויקטים רב-תכליתיים מורכבים ביותר, כגון הקמת מתקן לטיפול אנאירובי בבוצה תוך ייצור אנרגיה מתחדשת. מיומנויות ניהול הפרויקט שלנו מושתתות על ניסיון במשימות הקשורות בתכנון ובנייה של עבודות הנדסה אזרחית כגון עבודות בטון, מתכת ופלדה; של עבודות אלקטרו-מכאניות, צנרת, משאבות, מחליפי חום, גנרטורים, מערכות להסרת מימן גופרתי; עבודות חשמל, מערכות אוורור ומיזוג אוויר, מערכות נטרול ריחות ועוד.

מנהיגות טכנולוגית

גישת שטאנג לבחירת תהליכים לטיפול בשפכים מבוססת על הבנה של הסטנדרטים הנדרשים של איכות הקולחים, זמינות הקרקע, פוטנציאל החזר ההשקעה, ויכולתם של ארגונים ומוסדות מקומיים להפעיל ולתחזק את המתקנים.
שלא כמו חברות רבות אחרות, שטאנג איננה מחויבת לסוג אחד של טכנולוגיה. הניסיון שלנו כולל את רוב סוגי הטכנולוגיה המשמשים בטיפול בשפכים, החל בבוצה משופעלת קונבנציונלית, ועד למערכות MSBS, המסייעות להפחית את הבוצה העודפת בכ -90%, כולל מתקני SBR, MBR, אגנים ירוקים ועוד.

 

שטאנג נמצאת בחזית הטכנולוגית של תחומי הליבה שלה, אם בנטיעת גיאופיטים באגנים ירוקים; התקנת מערכת ATAD לטיפול בבוצה  (שיטה המבוססת על עיכול אירובי אוטומטי ותרמופילי המשתמש בחיידקים לעיכול הבוצה ללא כימיקלים וללא אנרגיה לחימום) או בניית פתרונות טיפול שלישוני באמצעות מסנני לחץ ומסנני חול גרביטציוניים לאספקת שפכים להשקיה בלתי מוגבלת.